Kredītu apvienošana — resursu optimizēšana uzņēmumiem

Kredītu apvienošana — resursu optimizēšana uzņēmumiem

Laikā, kad ievērojami pieaugušas dažādu resursu cenas, arvien vairāk uzņēmumu meklē risinājumus, kā optimizēt dažādas izmaksas. Tā kā nereti uzņēmumiem ir vairākas finanšu saistības, viena no pozīcijām, kurā iespējams optimizēt uzņēmuma tēriņus, ir kredītsaistības. To var izdarīt, izmantojot pārkreditācijas jeb kredītu apvienošanas sniegtās iespējas. Bet, kas tad īsti ir kredītu apvienošana un kādi ir tās galvenie ieguvumi? To lasiet tālāk rakstā.

Kas ir kredītu apvienošana?

Nereti uzņēmumiem ir nepieciešami finanšu līdzekļi to darbības nodrošināšanai vai attīstībai, taču pašiem brīvu naudas līdzekļu nav. Tādos gadījumos uzņēmumi ļoti bieži izmanto kredītdevēju sniegtos pakalpojumus, noslēdzot vienu vai pat vairākus kredītlīgumus. Kredītu apvienošana jeb pārkreditācija ir finanšu pakalpojums, kas sniedz iespēju vienā ērtā maksājumā apvienot vairākus aizdevumus, tādējādi, dodot iespēju iegūt izdevīgākus finanšu saistību noteikumus.

Kādi ir pārkreditācijas galvenie ieguvumi?

  • Iespēja samazināt ikmēneša maksājumus

Šobrīd gandrīz ikviens, tajā skaitā arī uzņēmumi, izjūt resursu cenu pieaugumu. Tāpēc uzņēmumi arvien aktīvāk meklē risinājumus, kā optimizēt savas ikdienas izmaksas, jo vēljoprojām ir grūti prognozēt nākotnes cenas, piemēram, tādiem resursiem kā apkure un elektrība. Lai šo resursu izmaksas tuvākajā nākotnē būtu iespējams veiksmīgi segt, uzņēmumiem ir vērts pārskatīt dažādas izdevumu pozīcijas un censties samazināt izdevumus, kur vien tas iespējams. Kredītu apvienošana ir lielisks veids, kā, apvienojot vairākus aizdevumus, iespējams samazināt kopējo naudas summu, kuru ik mēnesi nepieciešams atvēlēt kredītsaistību segšanai. Ja esošo kredītsaistību noteikumi nav tie izdevīgākie, pārkreditācija ir lielisks veids, kā, iespējams, iegūt izdevīgāku procentu likmi un samazināt ikmēneša maksājuma apjomu, tādējādi ietaupīto naudas summu ļaujot atvēlēt citiem mērķiem.

  • Viens ērts maksājumus

Ja uzņēmumam ir vairāki kredītlīgumi, ir nepieciešams sekot līdzi katra maksājuma datumam, veikt pārskaitījumus. Šādā gadījumā maksājumos ir viegli apjukt, iespējams, sajaucot maksājumus vai par kādu no tiem piemirstot. Veicot pārkreditāciju, aktīvs ir tikai viens kredītlīgums, kas dod iespēju savas kredītsaistības segt vienā ērtā un vienkāršā maksājumā.

  • Iespējami izdevīgāki atmaksas nosacījumi

Veicot kredītu apvienošanu, tiek noslēgts jauns līgums, kas nosedz iepriekšējās finanšu saistības. Tas nozīmē to, ka, slēdzot jauno kredīta līgumu, pārkreditētājs var piedāvāt izdevīgākus atmaksas nosacījumus, tai skaitā, procentu likmi un atmaksas termiņu, kas uzņēmumam ļauj ietaupīt.

  • Iespēja uzlabot uzņēmuma kredītvēsturi

Kredītsaistību nepildīšana var atstāt negatīvu ietekmi uz uzņēmuma kredītvēsturi un ietekmēt iespējas aizņemties nākotnē, kad uzņēmumam tas var būt kritiski nepieciešams. Kredītu apvienošana sniedz iespēju atbildīgi maksāt tikai vienu aizdevumu, kas ilgtermiņā var uzlabot kredītvēsturi.

Kur veikt kredītu apvienošanu?

Ja arī jūs vēlaties optimizēt uzņēmuma izmaksas un veikt kredītu apvienošanu, pārkreditācijas pakalpojumus piedāvā Aizdevums.lv. Tas klientiem piedāvā kā naudas, tā arī auto kredītu apvienošanas pakalpojumus vienā ērtā un, iespējams, izdevīgākā maksājumā. Šāds risinājums dod iespēju optimizēt uzņēmuma ikmēneša finanšu izdevumus, ļaujot tos novirzīt citām izdevumu pozīcijām vai mērķiem.