Nemaksā neko, lai uzzinātu sava meža vērtību!

Nemaksā neko, lai uzzinātu sava meža vērtību!

 Vai ir iespējams uzzināt augstāko cenu par mežu, neiztērējot ne centa? Vai ātri uzzināt cirsmas reālo vērtību tirgū? Analizējot pēdējos gados esošo situāciju, kur redzams mežu uzpircēju pieaugums, bieži vien neadekvātu cenu piedāvājumi un mežu īpašnieku zināšanu trūkums. Latvijā ir tapusi pirmā mežu un cirsmu cenu salīdzināšanas platforma – Mana Meža Vērtība (MMV.LV). Ar mērķi – palīdzēt noskaidrot meža īpašuma vai cirsmas reālo vērtību tirgū.

MMV.LV ir paredzēts, lai palīdzētu veidot konstruktīvu un godīgu sadarbību starp mežu pircējiem un pārdevējiem. Ar mērķi, nodrošināt reālu tirgus cenas vērtību meža īpašumam vai cirsmai. Galvenokārt palīdzot mežu īpašniekiem ne tikai apzināties sava īpašuma vērtību, bet arī – pārdošanas gadījumā – mežu vai cirsmu pārdot par summu, kas atbilst īpašuma reālajai vērtībai.

MMV.LV piedāvā mežu īpašniekiem bez maksas izvietot savu īpašumu portālā un uzzināt augstāko cenu par savu mežu vai cirsmu. Turpretī mežu pircējiem tā ir iespēja redzēt piedāvājumus no visas Latvijas. Izvietojot meža īpašumu vai cirsmu, tiek rīkota izsole. Kur potenciāli ieinteresētie mežu pircēji var izteikt vienreizēju cenas piedāvājumu.

Redzēt pilnu informāciju par visiem portālā esošajiem īpašumiem un piedalīties izsolē var tikai autorizēti mežu pircēji!

Par īpašuma izvietošanu portālā:

Mežu īpašniekiem nav jāautorizējas, lai izvietotu bezmakasas sludinājumu. Dati par mežu vai cirsmu, kas piedalīsies izsolē, ir ērti aizpildāmi pārskatāmā pieteikuma formā. Meža īpašnieks pats nosaka termiņu, cik ilgi sludinājums būs aktīvs. Šajā laika periodā notiek izsole, lai noskaidrotu augstāko piedāvāto cenu par īpašumu. Izsakot vienreizēju cenas piedāvājumu, pircējs neredz citu pircēju izteiktās cenas. Šādi tiek veidota godīga un patiesa vērtība par īpašumu. No vairākiem potenciālajiem pircējiem, atlasot labākās cenas piedāvājumu, meža īpašniekam tiek izteikts augstākās cenas piedāvājums. Ja meža īpašnieku neapmierina cena vai darījums, atteikties pārdot īpašumu var jebkurā laikā.

Īpašnieks no sludinājuma izvietošanas brīža līdz pat darījumam, ir anonīms!

Kādas ir mežu īpašnieku priekšrocības izmantojot MMV.LV?

  1. Uzzināt augstāko cenu par īpašumu ātri un bez maksas;
  2. Bezmaksas konsultācija ar nozares speciālistiem;
  3. Organizēti procesi un juridiskā puse īpašuma pārdošanas gadījumā;
  4. Bezmaksas dokumentu sagataves;
  5. Sadarbība ar pārbaudītiem, uzticamiem mežu pircējiem;
  6. Pilnīga anonimitāte;
  7. Iespēja atteikties no darījuma jebkurā laikā;

MMV.LV ir digitāls risinājums, kas sniedz arī aktuālo informāciju par mežu nozari, nodrošinot portāla apmeklētājus ar daudzpusīgu informāciju par mežu nozari.

Raksts veidots atsaucoties uz meža tirdzniecības platformu – https://www.mmv.lv/

Vairāk par mežu nozares platformu lasi: https://www.mmv.lv/kas-ir-mana-meza-vertiba/