Pilnībā izpārdotos seansos Busuļu ģimenes filma Talsos piedzīvo reģionālo pirmizrādi

Pilnībā izpārdotos seansos Busuļu ģimenes filma Talsos piedzīvo reģionālo pirmizrādi

Intars Busulis ir ne tikai talantīgs mūziķis, bet arī četru bērnu tētis. Viņš atzīst, ka vienmēr mazliet apskaudis savus vecākus, kam intervijās ir iespējams kaut nedaudz uzzināt, ko Intars domā par savu mammu un tēti, bet nu šāda iespēja ir arī viņam pašam. Šobrīd iznākusi filma “Mans tētis – Intars Busulis”, kurā mūziķis parādīts no viņa bērnu perspektīvas. Un reģionālā pirmizrāde aizvadīta Busuļa dzimtajos Talsos.

Busuļu ģimenes filma lauza Talsu kinoteātra “Auseklis” skatītāju rekordus. Biļetes pazuda zibenīgi, un arī papildseanss, kaut desmitos no rīta, tika pilnībā izpārdots divu stundu laikā. Visu četru seansu apmeklētājus sagaidīja pats Intars Busulis. “Es esmu uzvilcis savu koncertu uzvalku. Iespējams, desmitiem no rīta varbūt, kā teica Māra, kinoteātra direktore, mazliet par smalku, bet… Dzīve ir jāsvin,” teic mūziķis Intars Busulis.

interese par filmu to gandrīz atstājusi otrajā plānā. Seansos klātesoši arī filmas galvenie varoņi – mūziķa bērni. 2022.gada vasarā viņiem bija iespēja uzdot saviem vecākiem dažādus jautājumus, kurus ikdienā līdz šim nav pārrunājuši. “Es domāju, ka vairāk jauna uzzināja tieši tētis – ko mēs domājam par viņu. Tāda ir arī filmas būtība – ko bērni domā par viņu. To mēs arī šajā filmā parādījām,” stāsta Intara Busuļa vecākais dēls Lenijs Busulis.

Edgara un Annas Lūsiņu filmā Busuļu ģimenes bērni atklāj, ka viņiem patīk tas tētis, kurš mīl pļaut zāli un nebrauc prom no mājām uz vairākām dienām. “Es arī viņus saprotu. Sāp sirds, protams. Bet es zinu, ka varēšu pļaut ilgāk zāli un būt kopā ar bērniem tad, kad es būšu līdz galam izdarījis savus darbiņus, kurus man, principā, patīk darīt, var teikt tā,” stāsta Intars Busulis.

Pats Intars Busulis atzīst, ka, lai arī filmu redzējis jau iepriekš, pirmizrādē Rīgā izraudājis pusgada normu. Arī skatītāji neslēpj, ka filmas laikā nācies šņukstēt. “Noslaukām asaras un iebukņījam viena otrai. Šalle līdzi bija labs palīgs. Skaista filma! Īsta, kas pietrūkst, man liekas, mums dinamiski aktīvajā ikdienā. Apkārts tāds drūmums ir, un šis bija dvēselei. Mēs ļoti lepojamies ar Intara fantastiskajiem bērniem, Intaru pašu un viņa sieviņu,” dalās skatītājas Agnese Kviese un Sanita Ziediņa. Līdzīgi domā arī citi skatītāji. “Emocionāli! Man būs ļoti ilgam laikam kaut kādas atmiņas,” tā skatītāja Dzintra Ķēniņa

Ne tikai Intaram Busulim, bet arī viņa bērniem tika veltīti mīļi vārdi. “Arī mums cilvēki nāca un teica, ka viņiem patika šī filma tāpēc, ka viņiem ir pašiem savi bērni. Viņiem bija prieks skatīties, kā bērni redz pasauli un savus vecākus,” dalās Intara Busuļa vecākā meita Emīlija Busule. “Filma ir kā iedvesma iet mājās, darīt labas lietas un teikt labus vārdus saviem tuvajiem,” teic skatītājas Agnese Kviese un Sanita Ziediņa.

Talsos filmu noskatījās vairāk nekā 500 skatītāju. Šobrīd tā kopā ar pašiem stāsta varoņiem ceļos pa citām Latvijas pilsētām, un seansi ir ekskluzīvi, jo kino repertuārā filma nenonāks.

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.