Slēgts «Talsu novada garša» mājražotāju preču veikaliņš, bet ne pavisam

Slēgts «Talsu novada garša» mājražotāju preču veikaliņš, bet ne pavisam

2019. gada augustā atvērtais otrais lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības «Talsu novada garša» mājražotāju preču veikaliņš, kas mājvietu radis Talsos, Dundagas ielā 8a, uz nenoteiktu laiku pārtraucis darboties.

Kooperatīvās sabiedrības «Talsu novada garša» valdes priekšsēdētājs Dzintars Silgals, komentējot situāciju, kad veikaliņš aizvēris durvis uz nenoteiktu laiku, teic, ka vietējo atbalsts, ja runā par veikaliņu pastāvēšanas iespējām, nav visai liels, un arī «Covid-19» pandēmijas laiks darījis savu. «Kā saka tautā, nespējam ziemas laikā savilkt finansiālos galus, bet, tā kā vasarā ir liels pieprasījums pēc saldējuma un cilvēku plūsma veikaliņā ir lielāka, tajos mēnešos durvis domājam atvērt. Tas ir pirmais aspekts. Otrais ir tas, ka kooperatīvā sabiedrība «Talsu novada garša» plāno nodarboties ar citu darbības sfēru, proti, vairumtirdzniecību. Mēs tirgosim vairumā, un veikaliņš Dundagas ielā 8a kalpos arī kā produktu izsniegšanas vieta. Reklamēsimies internetā, un mājražotāju veikaliņš būs vieta, kur saņemt. Ja noslēgsim līgumu ar «Omnivu», mājražotāji savu preci aizvedīs līdz turienei, sakomplektēs un sūtīs to tālāk. Tagad vairāk ir virzības maiņa. Klusais periods. Bet vasaras laikā būsim vaļā. No decembra līdz aprīlim savukārt būsim ciet. Tāds ir pašreizējās kooperatīvās sabiedrības valdes lēmums. Liels svars ir kovida laikam. Nevaram atļauties strādāt pa mīnusiem. Divām pārdevējām arī jāmaksā algas,» atklāj Dzintars Silgals.

Kā vēsta skatlogā izkarinātais uzraksts, mājražotāju kooperatīva «Talsu novada garša» veikaliņš Dundagas ielā 8a uz nenoteiktu laiku slēgts, taču vasarā gaidāma atkalatvēršanās.
/Foto: Edgars Lācis/