Spāres kauss spiningošanā aizvadīts godam

Spāres kauss spiningošanā aizvadīts godam

13, maijā 14.00 Spāres ezerā pie atpūtas vietas «Rodas» tika dots starts Spāres kausam spiningošanā. Pēc septiņu stundu sacensībām un visu rezultātu apkopošanas par uzvarētājiem tika paziņota komanda no Rojas «Āķis lūpā» — Rainers Toporkovs un Oskars Osis, kuri ieguva 25 379 punktus.

Otro vietu ieguva komanda no Stendes — «Admiral» — Ingus Pētersons un Rihards Zelts ar 21 858 punktiem, savukārt trešo vietu — komanda no Laucienes «Kīīīlo» — Mārtiņš Pluģis un Arturs Rozenbergs ar 18 563 punktiem.

«Šis bija jau ceturtais gads, kad rīkoju Spāres kausu spiningošanā, dalībnieku katru gadu paliek arvien vairāk, un pēc rezultātiem liekas — arī zivju lomi ar katru gadu uzlabojas,» teic sacensību organizators Magnuss Vucāns. Attēlā — lielākā no sacensību laikā noķertajām līdakām. /Publicitātes foto/

Sacensību garākā līdaka bija 77 centimetri, kuru izvilka Rihards Zelts no komandas «Admiral», taču garākos asarus (31 centimetrs) izdevās noķert Ronaldam Hrustovam no komandas «Airētāji» un Arnim Petrovam no komandas «Ventas ūdri». Kopā sacensībās tika noķertas 117 ieskaites zivis, kas ir jauns sacensību rekords.

Sacensībās diviem spiningotājiem — Ronaldam Hrustovam un Arnim Petrovam — izdevās noķert vienlīdz lielus asarus, 31 centimetru garus. /Publicitātes foto/

Spiningošanas sacensībās piedalījās 30 komandas ar sešdesmit sacensību dalībniekiem no Rīgas, Liepājas, Kuldīgas, Tukuma, Rojas, Grobiņas, Stendes, Kūļciema, Laucienes, Stendes, Spāres un Talsiem.

Liels paldies SIA «EPIC print» un atpūtas vietai «Rodas», kura gaida ciemos visus spiningotājus arī turpmāk vasarā un rudenī, jo zivis var noķert jebkurš.

Nākamās spiningošanas sacensības «Talsu novada kauss spiningošanā 2023» notiks 10. jūnijā Sasmakas ezerā ar startu Valdemārpils pludmalē, sacensību informācija pieejama, zvanot pa tālruni 28638803.

Magnuss Vucāns,
Pastendes sporta centra vadītājs

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.