Svarīgi viesistabas elementi – dīvāns un atpūtas krēsli

 

Viesistaba bez dīvāna nav iedomājama – tas ir viens no svarīgākajiem šīs telpas elementiem, tādēļ tas ir jāizvēlas rūpīgi. Šobrīd dīvāni pieejami plašā izvēlē, tādēļ jāņem vērā vairāki faktori, lai atrastu visatbilstošāko risinājumu.

Izmēri

Dīvāna izvēle jāsāk ar vēlamo parametru noteikšanu. Ja telpā ieplānoti arī pieskaņoti atpūtas krēsli un kafijas galdiņš, tad laba izvēle būs salīdzinoši neliels dīvāns. Funkcionāla izvēle ir stūra dīvāns.

Savukārt, ja vēlaties dīvānu ar lielāku sēžamo platību, labs risinājums būs U veida dīvāns.

Doājot par dīvāna parametriem, jāņem vērā arī durvju aiļu izmērs un kāpņu telpas platība, lai būtu pārliecība, ka izvēlēto dīvānu būs ērti ienest vajadzīgajā telpā.

Atrašanās vieta

Nākamais svarīgais aspekts ir atrašanās vieta. Šajā gadījumā der ņemt vērā dzīvesveidu un to, kādiem mērķiem šī telpa galvenokārt kalpo. Piemēram, ja daudz skatāties TV, tad dīvāns jānovieto pret televizoru.

Ja bieži uzņemat viesus, tad vislabāk interjeru papildināt ar atpūtas krēsliem. Dīvānu un krēslus varat novietot apļa formā, pa vidu izvietojot galdiņu.

Dīvāna materiāla izvēle

Vēl viens jautājums, uz ko jārod atbilde – kādam materiālam dot priekšroku? Šajā gadījumā svarīgs ir gan vizuālais efekts, gan arī dīvāna funkcionalitāte.

Iepazīstieties ar dažādu materiālu īpašībām, lai atrastu piemērotāko risinājumu tieši Jūsu vajadzībām.

Atpūtas krēslu izvēle

 Nereti atpūtas krēsli nopērkami komplektā ar dīvānu,  taču, pateicoties plašajam piedāvājumam, tos iespējams piemeklēt arī atsevišķi. Kam pievērst uzmanību, izvēloties atpūtas krēslu?

Svarīgs aspekts noteikti ir komforts. Tāpat jāņem vērā arī dizains un materiāls. Izvēloties gan dīvānu, gan atpūtas krēslu, liela nozīme ir to konstrukcijai, polsterējuma materiālam, kā arī kopšanas prasībām.

Plaša mēbeļu izvēle Kate.lv

 Ja pienācis laiks papildināt savu mājokli ar jaunu dīvānu un atpūtas krēsliem, ieskatieties mēbeļu veikala Kate.lv piedāvājumā, kur atradīsiet daudzveidīgus un mūsdienīgus risinājumus! Izvēlei arī cita veida mēbeles, kas lieliski iederēsies gan viesistabā, gan citās telpās. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – https://kate.lv/.