Valodas, kuras apgūt ir salīdzinoši vieglāk, nekā citas

Mirtego valodu skolā iespējams apgūt vairāk kā 25 valodas. Piemēram, ir pieejami angļu, vācu, franču, spāņu, japāņu un pat korejiešu valodas kursi. Ar vien populārākas kļūst mums eksotiskās valodas – turku, kurdu vai ķīniešu. Tās dod iespēju ieskatīties citu tautu kultūrās. Pašlaik pasaulē strauji pieaug japāņu kino un mūzikas popularitāte.

Šādu valodu apguve dod iespēju iegūt ne tikai jaunas zināšanas, bet arī nenoliedzamas priekšrocības darba tirgū. Tieši šī iemesla dēļ japāņu valodas kursi ir kļuvuši populārāki. Bet vai japāņu valodu ir grūti apgūt? Kuras valodas apgūt ir salīdzinoši vieglāk nekā citas? Tie ir jautājumi, kurus arī mēs vēlējāmies noskaidrot.

Valodas, kuras ir vieglāk apgūt tiem, kuri pārvalda angļu valodu

Interesanti, ka valodu apguve ir atkarīga no tā, kāda valoda ir dzimtā. Tiem, kam dzimtā valoda ir angļu vai arī tiem, kas labi pārvalda šo valodu, ir vairākas valodas, kuras apgūt ir vieglāk nekā citas. Piemēram, vieglāk apgūt un izprast ir norvēģu valodu. Tas var būt pārsteidzoši, bet angļu un norvēģu valodas ir līdzīgi būvētas, to gramatikai ir līdzīgas iezīmes un arī daži vārdi skan vienādi. Vēl angliski runājošajiem vieglāk apgūt ir zviedru valodu, kas ir arī radniecīga norvēģu valodai. Un trešajā vietā ierindojas spāņu valoda, kura ne tikai ir vieglāk apgūstama, bet arī ļoti plaši izmantojama.

Cik tad grūti ir apgūt japāņu valodu?

Japāņu valodas kursi noteikti nav tipiskākie valodu kursi, ko izvēlēties, bet to popularitāte nenoliedzami aug. Loģiski rodas jautājums – cik grūti ir apgūt japāņu valodu? Lai gan sākumā var šķist, ka japāņu valodas apguve varētu būt nopietns izaicinājums, tā noteikti nav vissarežģītākā. Lai gan japāņu valodai ir savs alfabēts, tas nav sarežģīts, gramatika arī ir uztverama, ja izprot valodas likumus. Visgrūtāk esot apgūt vārdu krājumu, kas var sagādāt nopietnus izaicinājumus.

Vēlies apgūt japāņu valodu? Ja tevi nebaida izaicinājumi, tad japāņu valodas kursi būs īstais lēmums. Strādājot individuāli ar pasniedzēju, vismaz divas reizes nedēļā, šis izaicinājums būs pa spēkam. Lai dotu iespēju ērtāk apgūt jaunas valodas zināšanas, Mirtego piedāvā pilna servisa valodu skolu internetā. Sazinies ar mūsu komandu un apgūsti japāņu valodu.

JAUNUMS

Tagad pieejama arī
“Talsu Vēstis” e-avīze.
Abonē un lasi savā telefonā, datorā vai planšetē no jebkuras vietas pasaulē.