Ziedi, kas paliks atmiņā ilgi

Ar ziediem mums visbiežāk saistās dažādas patīkamas un prātā paliekošas atmiņas, emocijas un notikumi. Ziedi ir īstā un pareizā izvēle gan īpašās svētku dienās, gan ikdienā, kad ir nepieciešams ienest prieku un skaistumu.

Rīgas Ziedi jau vairāk kā astoņus gadus ir viens no pieprasītākajiem ziedu tirgotājiem, kas savu klientu uzticību ir iemantojis ar īpašākajiem, kvalitatīvākajiem un svaigākajiem ziediem. Ne velti cilvēki pie mums atgriežas vēl un vēl, jo zina, ka atradīs ikvienai situācijai piemērotus ziedus.

Rīgas Ziedi piedāvā arī ziedu piegādi uz jebkuru Jūsu izraudzīto adresi Rīgā un Pierīgā. Ar informāciju par piegādes zonām ir iespējams iepazīties mājas lapā Rigasziedi.lv. Ziedu piegādi Rīgā nodrošinām 2h laikā, bet Jūrmalā 3h laikā.

Katru nedēļu mājas lapā ir iespējams atrast aktuālākos piedāvājumus, kuriem tiek piemērota atlaide. Šajā nedēļā piedāvājumu sarakstā ir ekskluzīvas rozes un dažādi krāšņi tulpju pušķi. Atveriet mājas lapu, lai izvēlētos piemērotākos ziedus.

Mūsu interneta veikala lietošana ir parocīga un viegla, Jums nav jāveic reģistrācija, lai iegādātos ziedus. Atrodiet ziedus, kurus vēlaties iegādāties, pievienojat grozā un veiciet apmaksu.

Gan klātienes veikalā Rīgā, Tallinas ielā 83, gan interneta veikalā piedāvājam tikai svaigus ziedus augstākajā kvalitātē. Klātienes veikals strādā no pirmdienas līdz sestdienai, bet ziedu piegāde ir pieejama visu nedēļu, arī svētku dienās.

Ziedu pasūtījumu iespējams noformēt arī pa tālruni + 371 22 02 22 29. Ja Jums trūkst ideju, kādus ziedus izvēlēties, lai iepriecinātu savus mīļos, tad mūsu salona floristi ar lielāko prieku palīdzēs un ieteiks īsto piedāvājumu.

Ziedi ir valoda, kuru saprot visi, līdz ar to ziedu nevienā dzīves situācijā nevar būt par daudz, bet jo labāk, ja tiek ir ziedi no salona Rīgas Ziedi.