Deratizācija: kad un kā to vislabāk veikt?

Deratizācija: kad un kā to vislabāk veikt?

 

Bieži vien kaitēkļu kontroles pakalpojumu sniedzēja palīdzība tiek meklēta vien tad, kad peles vai žurkas iekļuvušas ēkā un ir savairojušās. Tādā gadījumā deratizācija prasīs vairāk laika un lielākus finansiālos ieguldījumus. Tādēļ ēku īpašniekiem ieteicams veikt preventīvu deratizāciju, kas palīdz savlaicīgi nodrošināties pret nelūgto ciemiņu iekļūšanu telpās.

Žurku un peļu iznīcināšana īpaši aktuāla kļūst rudens un ziemas mēnešos, kad paliek aukstāks. Tādēļ, lai aizsargātu māju no grauzēju radītajiem bojājumiem un sevi no to pārnēsātajām slimībām, ieteicams jau laikus padomāt par preventīvo pasākumu veikšanu.

Noslēdziet piekļuvi iekštelpām

 Lai nepieļautu grauzēju iekļūšanu telpās, noslēdziet visus caurumus ēkas ārpusē, pa kuriem peles un žurkas varētu iekļūt ēkā. Svarīgi izmantot tādus materiālus, kas šiem grauzējiem nav pa spēkam.

Pievērsiet uzmanību ne tikai ēkas durvīm, logiem un ventilācijas atverēm, bet arī jumtam. Bieži vien grauzēji kokos slēpjas no plēsējiem, tādēļ viegli var nokļūt uz ēkas jumta. Un no tā tālāk ēkā.

Rūpējieties par apkārtni

Sakopiet piemājas teritoriju. Aizvāciet atkritumus un lapu kaudzes, jo tas nodrošina labvēlīgu vidi grauzējiem.

Izmantojiet efektīvus risinājumus

Ja tomēr peļu vai žurku iznīcināšana ir aktuāla, izmantojiet efektīvu, tieši šim mērķim paredzētu indi. Svarīgi ir pārliecināties, ka saindētajai ēsmai nevar piekļūt bērni un mājdzīvnieki.

Aktis.lv – efektīvi kaitēkļu kontroles pakalpojumi

Vai ir laiks parūpēties par drošu, no grauzējiem un citiem kaitēkļiem brīvu vidi? Ieskatieties uzņēmuma Aktis piedāvājumā! Uzņēmums nodrošina ne tikai deratizāciju, bet tiek piedāvāti arī tādi pakalpojumi kā dezinfekcija un dezinsekcija.

Dezinsekcija ir kukaiņu, piemēram, blakšu un prusaku iznīcināšana. Savukārt dezinfekcija tiek veikta ar mērķi iznīcināt infekciju slimību ierosinātājus, piemēram, baktērijas, vīrusus u.c.

Ja ir aktuāla blakšu iznīcināšana, blusu iznīcināšana, mušu iznīcināšana vai kādi citi kaitēkļu kontroles pakalpojumi, ieskatieties www.aktis.lv un piesakiet vajadzīgo pakalpojumu.

Uzņēmums darbojas visā Latvijas teritorijā, nodrošinot efektīvus un ilgtspējīgus risinājumus. Aktis komandas darbu raksturo profesionāla attieksme un operatīva darba izpilde.