Mūsdienīgas korpusa mēbeles — lielisks veids, kā funkcionāli papildināt interjeru

Mūsdienīgas korpusa mēbeles — lielisks veids, kā funkcionāli papildināt interjeru

 

Mūsdienīgas korpusa mēbeles piedāvā plašu funkcionalitātes, estētikas un pielāgojamības klāstu, kas palīdz radīt organizētu un stilīgu dzīves vidi. Korpusa mēbeles sevī ietver skapjus, plauktus, kumodes, grāmatu plauktus un citas mēbeles. Ērtas korpusa mēbeles ne tikai palīdz uzturēt kārtību, bet arī piešķir telpai stilu un eleganci.

Mūsdienīgu korpusa mēbeļu priekšrocības

Korpusa mēbeles piedāvā augstu funkcionalitāti un daudzpusību, ļaujot efektīvi izmantot telpas platību. Modulārā konstrukcija ļauj viegli pielāgot mēbeles atbilstoši vajadzībām un vēlmēm, nodrošinot optimālu glabāšanas risinājumu.

Mūsdienīgas korpusa mēbeles piedāvā arī plašu dizainu un stilu izvēli, kas var papildināt jebkuru interjeru. No minimālisma līdz klasiskajam stilam, korpusa mēbeles var tikt pielāgotas Jūsu mājokļa dizainam, radot vienotu un harmonisku izskatu.

Kvalitatīvas korpusa mēbeles tiek izgatavotas no izturīgiem materiāliem, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Korpusa mēbeles bieži vien ir viegli kopjamas un noturīgas pret ikdienas nolietojumu.

Plaukti — funkcionāls glabāšanas risinājums

Plaukti ir lielisks risinājums, lai sakārtotu un uzglabātu grāmatas, dekoratīvus priekšmetus un citus piederumus. Modulārie plaukti ļauj pielāgot plauktu izmēru un konfigurāciju atbilstoši telpas vajadzībām un personiskajām vēlmēm.

Veidi:

 • Sienas plaukti – piemēroti mazām telpām, jo tie neaizņem vietu uz grīdas;
 • Grāmatu plaukti – piemēroti lielu grāmatu kolekciju uzglabāšanai;
 • Moduļu plaukti – piedāvā elastīgu konfigurāciju, ko var pielāgot atbilstoši telpas vajadzībām.

Padomi izvēlei:

 • Izmērs un telpa – izvēlieties plauktus, kas atbilst telpas izmēriem un vajadzībām;
 • Materiāls – apsveriet koka, metāla vai stikla plauktus atbilstoši telpas stilam;
 • Funkcionalitāte – izvēlieties plauktus ar pietiekamu glabāšanas vietu un vieglu piekļuvi.

Kumodes — stilīgs glabāšanas risinājums

Tādas korpusa mēbeles kā kumodes piedāvā plašas glabāšanas iespējas un var tikt izmantotas dažādās telpās, sākot no guļamistabas līdz viesistabai. Mūsdienīgas kumodes ir pieejamas dažādos izmēros, stilos un materiālos, nodrošinot gan estētisku izskatu, gan funkcionalitāti.

Padomi izvēlei:

 • Izmērs un telpa – pareizi nosakiet izmērus, lai kumode nevis traucētu, bet papildinātu kopējo dizainu;
 • Materiāls – koka kumodes nodrošina klasisku un siltu izskatu, savukārt metāla vai stikla kumodes piešķir modernu stilu;
 • Funkcionalitāte – izvēlieties kumodi ar pietiekamu atvilktņu skaitu.

Konsole— elegants akcenta elements

Konsole nodrošina vietu dekoratīviem priekšmetiem, lampām un citiem piederumiem. Konsoles ir pieejamas dažādos dizainos, kas piešķir telpai stilu un eleganci. Tās var izmantot dažādās telpās, piemēram, priekštelpā, viesistabā vai gaitenī.

Dizains:

 • Klasiskās konsoles – greznu izskats ar interesantām detaļām;
 • Mūsdienīgas konsoles – vienkāršs dizains, kas piemērots modernam interjeram;
 • Vintage un retro konsoles – piešķir telpai unikālu un stilīgu izskatu.

Padomi izvēlei:

 • Izmērs un telpa – kārtīgi izplānojiet vietu, kur konsole spēs radīt vēlamo noskaņu;
 • Materiāls – ja koka konsoles ir klasiskas, tad metāla un stikla – modernas.

Korpusa mēbeles salonā «Kate» — stilīgs un funkcionāls risinājums jebkuram interjeram

Meklējat modernas un kvalitatīvas korpusa mēbeles? Ieskatieties salona “Kate” piedāvājumā! “Kate” salonā atrodamās plauktu sistēmas būs piemērotas pat visprasīgākajam klientam. Šeit atradīsiet arī vienas no populārākajām TV iekārtām, kas sevī ietver plauktu un skapīšu sistēmu, kas veidotas dāņu uzņēmumā BoConcept.

Izvēloties korpusa mēbeles salonā “Kate”, vienmēr ir iespējamas dizaineru konsultācijas, lai izvēlētos atbilstošāko risinājumu gan telpai, gan budžetam. Salona speciālisti palīdzēs atrast vislabāko variantu.

Korpusa mēbeles no “Kate” ir ideāls risinājums, lai radītu stilīgu un funkcionālu interjeru. Ar plašo plauktu sistēmu, TV iekārtu un skapju klāstu, salons piedāvā augstas kvalitātes mēbeles, kas apmierinās pat visprasīgākos klientus. Ienāciet www.kate.lv un uzziniet vairāk par piedāvājumiem, kā arī konsultējieties ar  “Kate”  interjera dizaineriem, lai atrastu vispiemērotākos risinājumus Jūsu telpām.